• Header 1

  Solpar to

  Parkiet

  to wytrzymałe

  podłogi drewniane

  użytkowane również w Kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.

 • Header 5

  Podłoga

  dębowa  Dąb to twarde drewno liściaste, w dwóch najbardziej charakterystycznych kolorach: żółtobrązowej i lekko różowym. Polecamy parkiety dębowe.

 • Header 2

  Podłoga

  jesionowa  Jesion to twarde drewno, w odbiorze jaśniejsze od dębu ale niejednorodne kolorystycznie. Polecamy parkiety jesionowe.

 • Header 3

  Deski

  podłogowe  Nic nie przebije jednorodnej podłogi z litego drewna czyli klasycznej deski podłogowej. Tak jeśli chodzi o długowieczność użytkowania (kilkaset lat), jak i zwykłą odporność na drobne domowe awarie.

Dwadzieścia lat istnienia zakładu, prowadzonego już przez drugie pokolenie, czyni go prawdziwie rodzinną firmą. Zafoliowany, dobrze wysuszony i wyrobiony parkiet oferowany po przyzwoitej, konkurencyjnej cenie stanowi wyrób, który śmiało możemy polecać.

Jeżeli ktoś ma obawy co do pochodzenia materiału uspokoi go informacja, że produkujemy go tylko z krajowego surowca. Eksport wyłącznie na indywidualne zamówienie sprawia, że nie jest on segregowany na lepszy, który opuszcza kraj i gorszy - dla rodzinnego odbiorcy. Jeżeli jeszcze nie jesteście przekonani dlaczego u nas... cóż kancelaria Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej wybrała ten nasz parkiet. A wy?